Hakkımızda

Arix Travel İstanbul
’’

2015 Kasım ayında Arix Taşımacılık Hizmetleri adı altında şirketimizin kuruluşu yapılmış oldu. 2017 yılının ilk ayında, şirketimize adını veren Veli Arı, kurumsal olmak için yatırımlarını büyüterek, Arix İç ve Dış Ticaret ltd. şti. kurdu.

Arix Travel Istanbul markasını da, Arix İç ve Dış Ticaret ltd. şti. nin bir kolu olarak bünyesine katmış oldu. Genellikle, yurtdışı ağırlıklı çalışmakta ve güzide ülkemize gelen misafirlerimize, konaklama, turistik ve toplantı seyehatlerinde bireysel hizmetler sunmaktayız.

Tamamiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdan ötürü, hizmetlerimizi kusursuz şekilde yapmak uğruna, daima ve sürekli eğitimlere çok önem vermekteyiz. Günümüzde daha da globalleşen dünyaya ayak uydurmak, toplumsal olaylara seyirci kalmamak ve çatımız altında çalışan değerli arkadaşlarımızla birlikte, ülkemize gelen misafirlerin, en üst seviyede güvenliğini sağlamakla ilgili ve alakadarız. İşimizi ve potansiyelimizi her geçen gün arttırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

  • İşinde Uzman Ekip
  • Güven ve Konfor
  • 7/24 Hizmet
01 Misyonumuz

Daima ve istikrarlı bir şekilde daha iyi hizmet anlayışını geliştirmek ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışmak. Bünyemizde çalışan her birey bizim için değerlidir ve yarının yöneticileri işte O kişiler olacaktır. Kurumumuz dahilinde çalışan hiçkimse, diğer takım arkadaşından üstün değildir. Samimiyet ve güven duygusu, işine özverili kişiler yetiştirir. Bizler kar eden şirketten yana değiliz. Eğitimden ve daima gelişmekten yana olan bir şirketiz...

02 Vizyonumuz

Arix Travel Istanbul olarak bizler, takım çalışmasına çok önem vermekteyiz. İstisnasız her çalışan, başka bir birimde, başka bir görevde olan çalışma arkadaşlarını takip, tertip ve hiyerarşik bir düzen içinde kontrol etmekle yükümlüdür. Diğer turizm&travel şirketlerinden en büyük farklılığımız, çalışanımıza verdiğimiz değer ile ortaya çıkmaktadır. Eğitim, her ne olursa olsun vazgeçilmez ve temel bir husustur. Bunu her çalışanımız idrak etmiş olmakla mükelleftir.